Oddam w dobre ręce

Incubus
Posty: 403
Rejestracja: 05 cze 2018, 13:05

Re: Oddam w dobre ręce

Post autor: Incubus » 01 kwie 2020, 20:51

Arturze, post Twój dramatycznie werystyczny! Smutek, żal, podobny (z całą skromnością) problem mój... Reszta na priv...

Incubus
Posty: 403
Rejestracja: 05 cze 2018, 13:05

Re: Oddam w dobre ręce

Post autor: Incubus » 01 kwie 2020, 21:03

Art pisze:
01 kwie 2020, 17:45
Mam pytanie - fakt, że to praktycznie nie funkcjonowało, ale czy nie można byłoby utworzyć działu "Sprzedam, kupię, wymienię", tak jak na poprzednim forum ? Pytanie dlatego, że pewnie będę wyprzedawał zbiory. Książki nie będzie, wystaw też, więc po co trzymać przedmioty, które tylko kurz zbierają.
И скучно и грустно, и некому руку подать! Arturze, to rzeczywiście smutne. W pewnym sensie mam ten sam problem. To kwestia śmierci idei continuum tradycji, kultury. I po co dzieci, jeśli ze swoim bagażem kulturowym zostajesz sam?

oooooo

Re: Oddam w dobre ręce

Post autor: oooooo » 01 kwie 2020, 21:58

Incubus ! nic nie doszło na priv, albo nie wiem, jak odebrać... ale w prywatnych na Forum nic... chyba, że na fejsie coś wysłałeś, ale też pusto...

Incubus
Posty: 403
Rejestracja: 05 cze 2018, 13:05

Re: Oddam w dobre ręce

Post autor: Incubus » 01 kwie 2020, 22:08

Niby poszło jako email ze strony forum. Zresztą pogadamy jutro.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
DAR
Posty: 439
Rejestracja: 02 cze 2018, 23:05
Kontakt:

Re: Oddam w dobre ręce

Post autor: DAR » 04 kwie 2020, 00:15

Art, a takie pytanie przy okazji. Jak tam sprawa książki? Sprawa umarła czy się toczy...
"Dobre od złego jeden krok dzieli - mówi przysłowie
Więc chyba i złe od dobrego?"

Aleksander Sołżenicyn Archipelag Gułag

Awatar użytkownika
DAR
Posty: 439
Rejestracja: 02 cze 2018, 23:05
Kontakt:

Re: Oddam w dobre ręce

Post autor: DAR » 06 kwie 2020, 23:33

Raczej bym powiedział, że jesteś człowiekiem znającym życie a nie małej wiary. Nic to, oby się jednak udało. No a przede wszystkim zdrowia, zdrowia, zdrowia, zdrowia, zdro... itd
"Dobre od złego jeden krok dzieli - mówi przysłowie
Więc chyba i złe od dobrego?"

Aleksander Sołżenicyn Archipelag Gułag

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości