Jarek Centek nie żyje

Awatar użytkownika
Ursi
Posty: 870
Rejestracja: 18 maja 2018, 16:57
Kontakt:

Re: Jarek Centek nie żyje

Post autor: Ursi » 04 lis 2023, 13:36

Z forum był także Janek, ale nie widziałem go w deszczu i ciżbie, bo ludzi było naprawdę dużo.
Sicher jest sicher, powiedział Mannlicher i zrobił szperklapę.

Awatar użytkownika
Ursi
Posty: 870
Rejestracja: 18 maja 2018, 16:57
Kontakt:

Re: Jarek Centek nie żyje

Post autor: Ursi » 06 lis 2023, 16:29

Panowie, dziękuję jeszcze raz za Waszą szczodrość. Przelałem właśnie okrągłe 500 zł na konto hospicjum, w załączeniu potwierdzenie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Sicher jest sicher, powiedział Mannlicher i zrobił szperklapę.

Awatar użytkownika
Trotta
Posty: 1467
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:19
Lokalizacja: Lublin/dawniej Kraków

Re: Jarek Centek nie żyje

Post autor: Trotta » 08 maja 2024, 18:57

Ostatnio jeden z naszych wspólnych znajomych wybierał się do Torunia i chciał odwiedzić grób Jarka. Z tego, co wiem, po lekkim naprowadzeniu udało się mu odnaleźć właściwe miejsce.

Próbowałem wyszukać namiary na portalach typu grobonet, niestety bez rezultatu. Pomyślałem, że na użytek kolejnych poszukujących dobrze byłoby zamieścić jakieś informacje na temat miejsca pochówku Jarka.

Cmentarz rzymskokatolicki, ul. Poznańska 146-148, Toruń-Kluczyki ("Nowy Cmentarz"). Grób Jarka znajduje się w północno-zachodniej części cmentarza, w obniżeniu terenu, blisko ogrodzenia. Charakterystycznym punktem jest znajdująca się już poza obrębem cmentarza wieża ciśnień, kierując się w jej stronę można odnaleźć właściwe miejsce. Piszę, co pamiętam, może ktoś z uczestników pogrzebu dorzuci jakieś szczegóły, może ktoś jest w stanie podać dokładną lokalizację.
Є в Києві злота брама, На тій брамі синьо-жовта фана!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości