XVII SPOTKANIE W SANOKU

Awatar użytkownika
Trotta
Posty: 1453
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:19
Lokalizacja: Lublin/dawniej Kraków

Re: XVII SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Trotta » 29 lip 2022, 17:24

Super wiadomość!

Czy czytający nas a nieodzywający się zacni wieloletni uczestnicy albo tacy, co jeszcze nie byli, a być zamierzają, napiszą coś?
Є в Києві злота брама, На тій брамі синьо-жовта фана!

von W.
Posty: 43
Rejestracja: 13 wrz 2018, 15:16

Re: XVII SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: von W. » 31 lip 2022, 10:39

Sanoczanienie przybędą..

Pudelek
Posty: 205
Rejestracja: 25 maja 2018, 10:14

Re: XVII SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Pudelek » 01 sie 2022, 13:24

My mamy nocleg już zarezerwowany ;)

Aha, ławeczka chyba była o 12-tej do tej pory, a nie o 11-tej.

carolus.primus
Posty: 46
Rejestracja: 21 wrz 2019, 21:24

Re: XVII SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: carolus.primus » 02 sie 2022, 06:00

Spotkanie Miłośników (Nostalgików) Austro-Węgier w Sanoku tak wrosło w roczny plan zamierzeń każdego z nas uczestników - co potwierdzamy przy każdym spotkaniu, że wszelkie niepokoje są zbyteczne. Pewnego dnia szlag trafi te zdobycze cywilizacji, komunikatory i fejsbuki, a Spotkania i ich termin oraz miejsce pozostaną niezmienne, auf immer und ewig ( :) ). Pierwsze Wochenende września, godzina 12:00 (+/-), ławeczka Wojaka Szwejka jak dobrze pamiętam :D
Program Spotkania, zwyczajowo pozostaje niezmienny, a dzięki zaangażowaniu kolegów i tu prym niezawodnie wiedzie Trotta (!) rokrocznie wracamy wzbogaceni nie tylko o wspomnienia i kolejne zagracające, ale przywołujace miłe wspomnienia gadżety :mrgreen:
Uczestników minimum 15-20 osób możemy spodziewać się zawsze, afisze informujace mieszkańców Sanoka i licznych turystów pojawią się o zwykłej
porze. Miejscem prelekcji, wymiany myśli i serdecznych uścisków pozostaje "Restauracja Pod Zegarem" w Sanoku !
Do zobaczenia za pięć tygodni !

carolus.primus
Posty: 46
Rejestracja: 21 wrz 2019, 21:24

Re: XVII SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: carolus.primus » 02 sie 2022, 09:12

ERRATA: czcigodny Trotta nie zaopatruje nas oczywiście w gadżety (!), a w niezwykle interesującą wiedzę o "wojnie galicyjskiej" 1914-1915

Awatar użytkownika
Trotta
Posty: 1453
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:19
Lokalizacja: Lublin/dawniej Kraków

Re: XVII SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Trotta » 02 sie 2022, 13:10

Gadżety to ja mogę nie dostarczyć, a komuś niechcący podebrać ;)
Є в Києві злота брама, На тій брамі синьо-жовта фана!

Pudelek
Posty: 205
Rejestracja: 25 maja 2018, 10:14

Re: XVII SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Pudelek » 03 sie 2022, 23:15

Martwi mnie trochę milczenie Artura. Mam nadzieję, że po prostu nas zaskoczy i wyskoczy z kufelkiem ;)

Awatar użytkownika
Ursi
Posty: 866
Rejestracja: 18 maja 2018, 16:57
Kontakt:

Re: XVII SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Ursi » 04 sie 2022, 06:19

Artur raczej już tu nic nie napisze, bo usunął (a raczej zdezaktywował) swoje konto...
Sicher jest sicher, powiedział Mannlicher i zrobił szperklapę.

Cyprian
Posty: 106
Rejestracja: 30 cze 2018, 02:32
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Re: XVII SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Cyprian » 04 sie 2022, 13:11

Ursi pisze:
04 sie 2022, 06:19
Artur raczej już tu nic nie napisze, bo usunął (a raczej zdezaktywował) swoje konto...
Potwierdzam, sam mi to powiedział. A co do jego obecności na spotkaniu to wiecie...wszystko możliwe-według mnie.

Incubus
Posty: 403
Rejestracja: 05 cze 2018, 13:05

Re: XVII SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Incubus » 06 sie 2022, 19:42

No i stało się, Pudelek wywołał małpę z lasu (to nie ja, to S. Dygat). Nie chciałem wchodzić w medicalia, ale czując swego rodzaju presję, postanowiłem się na nie powołać. Otóż mój kręgosłup, po niedawno przebytej operacji (kto wie, ten wie), postanowił nie dać za wygraną i pozwala mi na podróże samochodem na czas nie dłuższy, niż 30-35 minut, a i to z wyraźnym bólem i dyskomfortem. Zatem moja podróż do Sanoka, jakkolwiek bardzo wyczekiwana i owiana nadzieją, niestety, nie może dojść do skutku. Bardzo mi przykro, gdyż, jak zauważyłem, temat mojego in spe "wystąpienia" wzbudził pewne zainteresowanie, a mnie samemu bardzo zależy na jego popularyzacji. Mam nadzieję, że w taki, czy inny sposób temat ten powróci, jeśli nie uda się wcześniej, to za rok... w Sanoku(?)
Panie i Panowie, nie smućcie się, śpieszcie się pić piwo, tak mało go produkują... A pogadać zawsze jest o czym!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości