XVI SPOTKANIE W SANOKU

Awatar użytkownika
Trotta
Posty: 1451
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:19
Lokalizacja: Lublin/dawniej Kraków

Re: XVI SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Trotta » 04 wrz 2021, 10:29

Jak sprawdziliśmy, stoi i stać będzie :D
Є в Києві злота брама, На тій брамі синьо-жовта фана!

Awatar użytkownika
Lenk
Posty: 225
Rejestracja: 08 maja 2020, 09:45
Lokalizacja: Galicja

Re: XVI SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Lenk » 04 wrz 2021, 13:20

Sorki, ale mi coś wyskoczyło, sprawy wyższe rodzinne i nie dam rady przybyć, ale wszystkich pozdrawiam

Awatar użytkownika
Trotta
Posty: 1451
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:19
Lokalizacja: Lublin/dawniej Kraków

Re: XVI SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Trotta » 06 wrz 2021, 14:47

Lenk pisze:
04 wrz 2021, 13:20
Sorki, ale mi coś wyskoczyło, sprawy wyższe rodzinne i nie dam rady przybyć, ale wszystkich pozdrawiam
Się zastanawialiśmy, gdzie jesteś!

A jeśli chodzi o spotkanie, to wypada jedynie nisko skłonić głowę przed wszystkimi zaangażowanymi w jego oprawę. Wielka, psiakość, radość - chyba udało się wszystko, no nie licząc paru nieobecności, np. Lenka i Dwójkarza. Jakoś zabieram się za podsumowanie i na razie za dużo wrażeń, by na szybko je opisać. W każdym razie frekwencja w apogeum zrobiła się imponująca, sala za chwilę przestanie nas mieścić.
Є в Києві злота брама, На тій брамі синьо-жовта фана!

Pudelek
Posty: 205
Rejestracja: 25 maja 2018, 10:14

Re: XVI SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Pudelek » 06 wrz 2021, 22:21

Jak zwykle było pięknie, zwłaszcza, że w tym roku przybyła jeszcze flaga, z którą można było pomaszerować ulicami Sanoka :) Dzięki wielkie, szkoda, że ten czas tak szybko mija!
no nie licząc paru nieobecności, np. Lenka i Dwójkarza.
była jeszcze jedna nieobecność, ale możliwe, że przeniesiono ją do Czeskich Budziejowic :twisted:

Awatar użytkownika
Trotta
Posty: 1451
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:19
Lokalizacja: Lublin/dawniej Kraków

Re: XVI SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Trotta » 06 wrz 2021, 22:44

No pisałem przecież, że przykładowo. Lista nieobecności rozciągnęła się przynajmniej od Budziejowic po Supraśl ;)

A w sumie to można rzec, że nieobecności wychodzi znacznie więcej, niż kilka. Ale każdy tegoroczny nieobecny to potencjalna szansa na wspaniałą niespodziankę w postaci obecności za (niecały) rok :!: :)
Є в Києві злота брама, На тій брамі синьо-жовта фана!

Awatar użytkownika
Lenk
Posty: 225
Rejestracja: 08 maja 2020, 09:45
Lokalizacja: Galicja

Re: XVI SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Lenk » 22 wrz 2021, 23:54

Przykro mi, że nie było mnie z wami ale może ktoś ma jakieś zdjęcia lub nagrania wykładu i może udostępnić czy to na forum czy na pw, chociaż tak oko się pocieszy :)

Pudelek
Posty: 205
Rejestracja: 25 maja 2018, 10:14

Re: XVI SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Pudelek » 23 wrz 2021, 20:40

Ekipa Cypriana filmowała :)

Cyprian
Posty: 106
Rejestracja: 30 cze 2018, 02:32
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Re: XVI SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Cyprian » 24 wrz 2021, 14:06

Nagrywaliśmy wykład i koncert Julka, aczkolwiek jest to jeszcze na taśmie. Nie zdążyłem zrzucić do kompa na razie.

Awatar użytkownika
Slavio
Posty: 186
Rejestracja: 03 cze 2018, 17:57
Lokalizacja: Lublin

Re: XVI SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Slavio » 24 wrz 2021, 17:49

Jak będzie fertig , to można prosić o przesłanie :?:
Bella qerant alii, tu felix Austria nube

Awatar użytkownika
Dtm
Posty: 64
Rejestracja: 17 cze 2018, 18:18

Re: XVI SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Dtm » 25 wrz 2021, 08:17

Pudelek pisze:
06 wrz 2021, 22:21
Jak zwykle było pięknie, zwłaszcza, że w tym roku przybyła jeszcze flaga, z którą można było pomaszerować ulicami Sanoka :) Dzięki wielkie, szkoda, że ten czas tak szybko mija!
no nie licząc paru nieobecności, np. Lenka i Dwójkarza.
była jeszcze jedna nieobecność, ale możliwe, że przeniesiono ją do Czeskich Budziejowic :twisted:
Zupełnie nie wiem o kim mowa, ale płaszcząc się w przeprosinach, śmiem za ekskuzę powołać analogię, gdy Teresa nie mogła przybyć, bo w poniedziałek zaczynał się rok szkolny. I u nas w poniedziałek (tak, w Deutschösterreich dopiero 6 września) był pierwszy dzień szkoły i to pierwszy dzień szkoły w ogóle naszego pierwszaka. I tak sie zebrało: temperatura i 1400 km i szkoła i znów nawaliliśmy. Wstyd i żal.

(Ale musimy się wreszcie ruszyć, bo wyraźnie pewnych rzeczy bez nas nie zrobicie :-P Nie zamieszkaliśmy ani na Czackich, ani na Studenckiej i na skwerze Najjaśniejszego Pana na Plantach nadal nie ma pomnika Najjaśniejszego Pana, ale - miejsca na szczęście nikt nie zajął. I skoro nie wyszło - i ze względu na proponowane miejsce słusznie - Zimowe SMAW w Zakopanem, to może zrobić SMAW w Żywcu? Zima w Żywcu to na prawdę ciekawe przeżycie. Jak płucem sięgnąć jak za Monarchii. Ale zamek jest, a w nim słuszne skrzydło, słuszne konotacje. Ktoś miałby ochotę?)
"Do Polski? To pojedziesz i wrócisz! Przecież to nie jest zagranicą!" (Mitzi do Kani w "CK Dezerterach")

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości