Wszystkich wita Lenk

Awatar użytkownika
Lenk
Posty: 225
Rejestracja: 08 maja 2020, 09:45
Lokalizacja: Galicja

Wszystkich wita Lenk

Post autor: Lenk » 08 maja 2020, 11:32

Cześć, dzięki za przyjęcie mnie do grona użytkowników, mam na imię Mariusz, obecnie mieszkam i pracuję w Rzeszowie, pracuję jako programista .net c# (głównie dodatki do Comarch ERP Optima, XL czasami Altum , programy autorskie).
Jestem na 2 forach o tematyce zbliżonej do forum (eksploracjapodkarpacie, włóczykij), interesuję się jak każdy historia, poszukiwaniami, odkrywaniem nowych rzeczy, kocham Beskid Niski i Bieszczady.
Po za tym czasami szukam skrytek (geocaching), czasami pojadę na ryby z bratem, czasami wyjdę na spacer lub przejażdżkę rowerem (normalnie lub z pokemon go), oczywiście lubię również imprezy, piwko, wódeczkę i kobiety.

Kolekcjonuje głównie altymetrię XIX w oraz artylerię I Wojny, choć czasami znajdzie się i coś innego.

W mojej skromnej kolekcji posiadam rzeczy AW, Carskie i Pruskie, oczywiście jeśli pozwolicie mogę je zaprezentować.

Jeszcze raz witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki.

vFuchsberg
Posty: 6
Rejestracja: 24 mar 2020, 12:56
Lokalizacja: Warschau/Varsó
Kontakt:

Re: Wszystkich wita Lenk

Post autor: vFuchsberg » 08 maja 2020, 16:30

Hah, cześć!

Pochodzisz z mego rodzinnego miasta, ciekaw jestem, czy pracowałem w tej samej firmie, co Ty (priv?) :-).

Witaj między nami :-).
na poprzednim forum - Franz Josef II

Awatar użytkownika
Lenk
Posty: 225
Rejestracja: 08 maja 2020, 09:45
Lokalizacja: Galicja

Re: Wszystkich wita Lenk

Post autor: Lenk » 08 maja 2020, 20:10

vFuchsberg pisze:
08 maja 2020, 16:30
Hah, cześć!

Pochodzisz z mego rodzinnego miasta, ciekaw jestem, czy pracowałem w tej samej firmie, co Ty (priv?) :-).

Witaj między nami :-).
wysłałem do Ciebie PW

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości