Die Italienische Armee (Verlag Militaria)

Publikacje książkowe
dwójkarz
Posty: 1044
Rejestracja: 27 maja 2018, 10:37

Re: Die Italienische Armee (Verlag Militaria)

Post autor: dwójkarz » 19 maja 2022, 09:17

II tom - sprawa "dziwna", zniknął "nagle" z zapowiedzi, chyba (?) Belgowie się wycofali; Kirilca nie znam z publikacji, choć zachowanie dla Rosjan typowe, pies mu...; Kołomyjec ładny, to dobra seria w zasadzie cała o tej broni z rosyjskiej I WŚ jest, mam wszystko, ale w przeliczeniu bardzo droga (znacznie drożej niż albumy wypasione z Verlag Militaria!!!), tak jak i "mundurówka" gwardii - cudo, tyle, że kieszeń rwie, dla mnie tematy rosyjskie (i sowieckie) ważne w kontekście konfrontacji z informacjami wywiadu, wiadomka, bez tego ani rusz..

Awatar użytkownika
Albert
Posty: 277
Rejestracja: 03 cze 2018, 18:14

Re: Die Italienische Armee (Verlag Militaria)

Post autor: Albert » 19 maja 2022, 09:30

Hmm, ciekawe z tymi Belgami, wydaje mi się jednak, że zostało to wydawane, w każdym razie na eBayu Rosjanin, u którego kiedyś kupiłem I tom jeszcze przed „operacją specjalną” oferował mi II tom, ale wówczas odpuściłem. Wiem, że tym razem miał być znacznie niższy nakład, niż w przypadku I tomu, no i podobno zero ilustracji - sam tekst. Dokumenty też chyba mniej ciekawe, bodaj z okresu już po walkach, gdy z przygodami wracali do domu. Chyba więc jakby co przeżyję bez tego.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości