Gronostaj z Czernopola - kto zwariował?

Publikacje książkowe
Incubus
Posty: 403
Rejestracja: 05 cze 2018, 13:05

Gronostaj z Czernopola - kto zwariował?

Post autor: Incubus » 17 wrz 2021, 18:49

Cytując tekst piosenki: "Kto zwariował - ja, czy świat", zapytam, o co tu chodzi.

https://allegro.pl/oferta/gregor-von-re ... t=item_img
cena 159 zł

https://allegro.pl/oferta/gronostaj-z-c ... 1158163095
cena 239 zł

Miesiąc temu kupiłem na tym samym platfusie, nieużywaną za... 10 zł plus przesyłka (grosze).
Piszę to też w kontekście moich wcześniejszych uwag dotyczących horrendalnych cen Ernsta Jungera.
Swoją drogą, kiedyś (nie wiem, czy teraz też) platfus zdaje się wywalał aukcje, które mu się nie podobały z powodu powtarzających się opisów (coś koło tego, bo to było dawno i nie pamiętam). Teraz Jedna książka wystawiana jest przez niby-różne podmioty w znacznie różniących się cenach. Platfus milczy.
Chyba po prostu kasa musi się zgadzać. Gdzież czasy romantycznego e-handlu...
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2021, 17:40 przez Incubus, łącznie zmieniany 1 raz.

Heines
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2018, 17:45

Re: Gronostaj z Czernopola - kto zwariował?

Post autor: Heines » 19 wrz 2021, 16:28

Też dostałem powiadomienie z Allegro o tym że jest to dostępne za cenę bodajże 236 zł.

Diabli wiedzą czemu mi to przysłali, bo nigdy tego nie szukałem.

Jeśli ten co wystawia tego "Gronostaja" za taką cenę zwariował, to większym wariatem będzie ten kto za taką cenę kupi.

Incubus
Posty: 403
Rejestracja: 05 cze 2018, 13:05

Re: Gronostaj z Czernopola - kto zwariował?

Post autor: Incubus » 19 wrz 2021, 17:45

Znam siebie z tego, że jeśli coś sobie umyślę, to muszę to natychmiast zrobić, kupić - taka jakaś mania prześladowcza, częstokroć przepłacam. Jednak w tym przypadku rozsądek zwyciężył, no i zostałem nagrodzony. Liczę, że i Junger mi się dostanie w tym trybie...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości