Forum austro-wegry.info

Awatar użytkownika
covo
Posty: 16
Rejestracja: 06 lis 2023, 14:22

Re: Forum austro-wegry.info

Post autor: covo » 14 mar 2024, 23:44

ciekawe, że jak już była wiedza, że stare forum znika, to z dwie/trzy osoby nie zapuściły WinHTTrack i nie zrobily dwóch/trzech kopii forum; ktoraś byłaby pełna... I hope.

Awatar użytkownika
Krzysztof Ju
Posty: 81
Rejestracja: 27 maja 2018, 00:42

Re: Forum austro-wegry.info

Post autor: Krzysztof Ju » 15 mar 2024, 01:17

Wrzucam link do pobrania kopii starego forum zrobionej WinHTTrackiem. Nie wiem czy jest kompletna, bo na starym forum zjawiłem się na krótko przed jego zamknięciem, a dopiero zaczynałem lekturę. I to chyba nie było tak, że "była wiedza, że stare forum znika", bo stary admin ponoć już kilka razy zapowiadał zamknięcie, stąd jego słowa nie były już traktowane serio.

W każdym razie pod tym linkiem https://we.tl/t-DbB9pTUfeF jest do pobrania paczka o wadze 1,8 GB, po rozpakowaniu 8,07 GB i otwieramy stare forum przez plik index.html w folderze /Kopia forum A-W/austro-wegry.info/

Uwaga! Link jest ważny tylko przez 7 dni, czyli ok. 22 marca przestanie działać. Ale dajcie znać, to wrzucę znowu.

Awatar użytkownika
covo
Posty: 16
Rejestracja: 06 lis 2023, 14:22

Re: Forum austro-wegry.info

Post autor: covo » 15 mar 2024, 03:49

thx, własnie po download. Zakladam, że kopia działa. No i luz. Nikt nie ma obszerniejszego arch. ,więc super, że jest to.
bogzaplac :)

Cyprian
Posty: 107
Rejestracja: 30 cze 2018, 02:32
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Re: Forum austro-wegry.info

Post autor: Cyprian » 17 mar 2024, 17:25

Forum działa.
Wielkie dzięki!!!

Art
Posty: 39
Rejestracja: 22 cze 2023, 10:07

Re: Forum austro-wegry.info

Post autor: Art » 17 mar 2024, 22:18

Szanowny Kolego Covo! Zanim się coś napisze, to czasem warto pomyśleć. No i coś na temat starego forum poczytać... Tak samo na temat poszukiwań. Rozumiem, że wiedzę na temat kwerend archiwalnych ma Kolega tak dogłębną, że klękajcie narody... Pozdrawiam i żegnam.

Awatar użytkownika
covo
Posty: 16
Rejestracja: 06 lis 2023, 14:22

Re: Forum austro-wegry.info

Post autor: covo » 17 mar 2024, 22:36

Art pisze:
17 mar 2024, 22:18
Szanowny Kolego Covo! Zanim się coś napisze, to czasem warto pomyśleć. No i coś na temat starego forum poczytać... Tak samo na temat poszukiwań. Rozumiem, że wiedzę na temat kwerend archiwalnych ma Kolega tak dogłębną, że klękajcie narody... Pozdrawiam i żegnam.
przez chwilę tak zwaną żem się poczuł był, jak przed laty na forum elektroda.pl :) nie pytaj,jak było, bo to sliskie pytanie.

Józek
Posty: 81
Rejestracja: 27 mar 2020, 06:58

Re: Forum austro-wegry.info

Post autor: Józek » 13 kwie 2024, 00:07

Przyłączam się do podziękowań dla kolegów za udostępnienie kopii starego forum. Ja jestem tu świeżak, dobrze jest wiedzieć że o pewnych rzeczach dyskutowano na forum już bardzo dawno temu, inne dawno odkryto czy ustalono, inne z kolei się nie zmieniają. Choć trochę niepokoi że na ten przykład kolega Krakał już gdzieś tak od dekady - już niedługo, zaraz, kończy i wydaje swoją książkę o twierdzy Kraków ...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości