Remonty i prace na cmentarzach wojennych

Cmentarze I wojny światowej
Awatar użytkownika
DAR
Kontakt:

Re: Remonty i prace na cmentarzach wojennych

Post autor: DAR » 09 gru 2018, 19:13

Ursi pisze:
08 gru 2018, 11:42
Jakim szkłem robiłeś ostatnie foto? Muszę wreszcie sobie coś takiego sprawić...
Nikon AF DX 10,5 mm f/2,8 Fisheye
Generalnie kupiłem go właśnie do takich celów i sprawdza się znakomicie. Kąt widzenia w poziomie wynosi 180 stopni. Jedyne na co trzeba uważać to żeby na zdjęciu nie było widać własnych butów :D
KG pisze:
09 gru 2018, 12:16
Krzyż nie będzie wymieniany, o czym pisałem już kilka postów wyżej, bo nie ma sensu wydawać pieniędzy na element niezgodny z projektem.
No tak, to oczywiste. Bardziej chodziło mi odbudowę pomnika centralnego jako całości, a nie krzyża jako takiego. Swoją drogą chętnie bym przeczytał ten artykuł w Znakach Pamięci gdzie jest projekt tego cmentarza. Mam wszystkie pozostałe wydania ale tego pierwszego niestety nie :roll: Może ktoś poratuje...
"Dobre od złego jeden krok dzieli - mówi przysłowie
Więc chyba i złe od dobrego?"

Aleksander Sołżenicyn Archipelag Gułag

TW Stefan

Post autor: TW Stefan » 09 gru 2018, 22:55

Na forum już więcej zostało powiedziane na temat Lipnej niż jest w artykule. Nic nie straciłeś nie czytając.

Awatar użytkownika
Trotta

Post autor: Trotta » 10 gru 2018, 09:06

KG pisze:
09 gru 2018, 12:16
To taki poboczny wątek powyżej - czy dwóch żołnierzy niemieckich pochowanych w Szczucinie było w w Korpusie Woyrscha.
A, widzisz, wizualnie było daleko (zdjęcia oddzielały), czasu też ociupinka minęła i nie skojarzyłem.
Češi bojovali hrdinně za Rakousko-Uhersko, ale první republika to tutlala

ODPOWIEDZ