Szlak FWPWŚ Małopolska - oddam w dobre ręce

Publikacje książkowe
Awatar użytkownika
piters
Posty: 69
Rejestracja: 04 cze 2018, 10:36

Szlak FWPWŚ Małopolska - oddam w dobre ręce

Post autor: piters » 29 sie 2019, 17:32

Jakiś czas temu wpadła w moje ręce większa partia materiałów informacyjnych dot. małopolskiego odcinka sławetnego Szlaku Frontu Wschodniego PWŚ. Najwyraźniej skończył się czas "trwałości" projektu i UMWM postanowił przewietrzyć półki, a mnie, zdobywającego podobne gadżety nieraz z narażeniem życia, szkoda się tego papieru zrobiło. No więc kiedy otrzymałem propozycję przechwycenia tego - wziąłem sporo i nie wiem, czy to była dobra decyzja.

Są to przewodniki i mapy turystyczne, niestety w różnych, mniej popularnych wersjach językowych - po węgiersku (najwięcej), rosyjsku, czesku i słowacku. Są też w niewielkiej ilości same książeczki po niemiecku. Polskich niestety nie ma. Nie liczyłem ile dokładnie, ale wszystkiego jest po kilkadziesiąt sztuk - map znacznie więcej, niż przewodników.
Czasem macie znajomych, jeździcie za granicę na imprezy, konferencje czy bierzecie udział w rekonstrukcjach w międzynarodowym gronie. Może ktoś się z takich rzeczy ucieszy?

Wyrzucić mi tego szkoda, a trochę mi się nie chce, żeby odrabiać zadanie za MOT podrzucając to po trochu np. w punkcie IT w Bieczu czy innych miasteczkach. I tak jeżdżąc dość często na Słowację wożę trochę w bagażniku i rozdaję, komu popadnie.
Chętnie więc podaruję te materiały zainteresowanym, najlepiej w ilościach niedetalicznych - pod warunkiem że będą wykorzystane w celach niekomercyjnych (do rozdania), a nie pojawią się na allegro. Można odebrać osobiście, mogę wysłać, ale nie ukrywam, że nie chciałbym dokładać do interesu pokrywając koszty przesyłki :)

Czy są jacyś zainteresowani?
szfw.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Ursi
Posty: 865
Rejestracja: 18 maja 2018, 16:57
Kontakt:

Re: Szlak FWPWŚ Małopolska - oddam w dobre ręce

Post autor: Ursi » 30 sie 2019, 09:40

Piotrze, uśmiechnę się do Ciebie po niedzieli po niemieckie wersje. Swego czasu pozyskałem angielskie, a ciekaw jestem jak wyszła terminologia w niemieckich wersjach ;) A, no i oczywiście za porto pokryję ;)
Sicher jest sicher, powiedział Mannlicher i zrobił szperklapę.

johan1968
Posty: 267
Rejestracja: 03 cze 2018, 18:07
Lokalizacja: Kraków/Krzeszowice

Re: Szlak FWPWŚ Małopolska - oddam w dobre ręce

Post autor: johan1968 » 02 wrz 2019, 18:04

Ursi pisze:
30 sie 2019, 09:40
Piotrze, uśmiechnę się do Ciebie po niedzieli po niemieckie wersje. Swego czasu pozyskałem niemieckie i angielskie, a ciekaw jestem jak wyszła terminologia w niemieckich wersjach ;) A, no i oczywiście za porto pokryję ;)
Ursi - nie bierz do ręki tego "odpadu" merytorycznego. Jedyne co może Ciebie usprawiedliwiać, to konteksty porównawczo-językowe :D :evil: :D .

Awatar użytkownika
Ursi
Posty: 865
Rejestracja: 18 maja 2018, 16:57
Kontakt:

Re: Szlak FWPWŚ Małopolska - oddam w dobre ręce

Post autor: Ursi » 03 wrz 2019, 10:34

No to będę usprawiedliwiony ;)
Sicher jest sicher, powiedział Mannlicher i zrobił szperklapę.

Awatar użytkownika
Lenk
Posty: 225
Rejestracja: 08 maja 2020, 09:45
Lokalizacja: Galicja

Re: Szlak FWPWŚ Małopolska - oddam w dobre ręce

Post autor: Lenk » 26 maja 2020, 22:10

Czas mija nieubłaganie ale coś jeszcze Ci zostało ?? oczywiście nie za darmo albo podasz cenę albo symboliczny 4 piwka :D

Awatar użytkownika
Krieger44
Posty: 37
Rejestracja: 04 cze 2018, 08:07

Re: Szlak FWPWŚ Małopolska - oddam w dobre ręce

Post autor: Krieger44 » 02 cze 2020, 13:23

Jakby coś "skapło" ;) to też jestem chętny

Awatar użytkownika
piters
Posty: 69
Rejestracja: 04 cze 2018, 10:36

Re: Szlak FWPWŚ Małopolska - oddam w dobre ręce

Post autor: piters » 08 paź 2020, 13:31

Przepraszam, bardzo długo mnie nie było na Forum. W pewnym momencie pogryzły się jakieś zabezpieczenia i strona nie ładuje się na moim kompie. Dziś chwilowo korzystam z innego i tu forum działa.
Materiały są w dużej ilości. Jeżeli komuś się przyda, niech pisze na [email protected] - co do kosztów, to po kosztach przesyłki. Jeśli ktoś się pofatyguje do Pcimia to gratis.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości